درباره آموزشگاه اوژن

ما که هستیم

آموزشگاه اوژن مأموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی و کاربردی در راستای اشتغال و کارآفرینی تعریف میكند. این سازمان به عنوان یكی از بزرگترین مؤسسات آموزشی- فرهنگی و انفورماتیك در بخش خصوصی، قلمروی فعالیت خود را تمام مناطق ایران، حضور مؤثر در خاورمیانه، به خصوص كشورهای فارسی زبان و همكاری با سایر كشورها ترسیم میکند. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با صنعت و تلاش برای ارائه فعالیتهای متناسب با هزاره سوم در جهت كارآفرینی و اشتغال مؤثر، وجه تمایز این سازمان است.

 
 

 

حوزه فعالیت ما

دوره های آموزشی تخصصی آموزشگاه اوژن با تکیه بر متخصصین باتجربه خود در زمینه تعمیر انواع ماینر و برنامه نویسی در حوزه ارز دیجیتال می باشد.

سعی ما بر این است که در زمان آموزش، تمامی علاقه مندان در دوره ای که انتخاب کرده اند، با نهایت بهره وری ثمره ای از دوره خود برده باشند برای توضیح بیشتر منظورمان دقیقا این است که اگر در دوره تعمیر ماینر شرکت میکنند در طول دوره بتوانند حداقل ماینر شخصی خود را تعمیر کنند تا در واقعیت هیج هزینه ای برای آموزش خود نداده باشند. این موضوع برای تمام دوره ها صدق میکند

    اساتید ما در اوژن

    اساتید ما بغیر از اینکه در بازار کار رزومه های کاملا مشخص و درخشانی دارند، در زمینه تحصیلات آکادمیک هم در دانشگاه های معتبر دولتی مثل امیرکبیر تحصیلات تکمیلی خود را سپری کرده اند، مدارک و گواهینامه های آنها از گوگل و بقیه مراجع معتبر حوزه آی تی گواه بر سطح بالای دانش در دوره های مجموعه دارد.

     

    ثبت نام سریع

    در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت