فرم عضویت به عنوان مدرس

هیچ محدودیتی برای همکاری با ما وجود ندارد

شرایط همکاری بسیار واضح و مشخص است، رزومه خود را ارسال میکنید و ما پس از بررسی آن برای هماهنگی و راستی آزمایی با شما تماس میگیریم. در نهایت اطلاعات و سرفصل های دوره ای که میخواهید تدریس کنید را به ما داده تا آنها را در سایت بارگذاری کنیم. در پایان اگر برای دوستان جذاب بود و کلاس به حدنصاب رسید آن را تشکیل میدهیم. 

توانایی های مورد نیاز برای تدریس در مجموعه ما

با توجه به حساسیت های ما برای تدریس نیاز است موارد زیر را مطالعه کنید

با توجه به اینکه تمام دوره های مجموعه ما به صورت صد در صد کاربردی در حوزه برنامه نویسی و ارز دیجیتال و ماینر می باشد کاملا منطقی است که مدرس حداقل باید در این زمینه ها کاملا با تجربه و متخصص باشد تا بتواند به دیگران کمک کند، به قدری افرادی عجیب در فضای شبکه های اجتماعی مشغول کلاهبرداری و سودجویی از مردم ناگاه هستند که اعتماد به حرف افراد بسیار سخت شده است پس فقط کارهای عملی و قابل استعلام را داخل رزومه خود برای ما ارسال کنید.
- حداقل ۵ سال سابقه کار
- تحصیلات مرتبط با دوره ای که تدریس خواهید کرد
- توانایی و زمان مناسب برای برگزاری کلاس های حضوری
همین ابتدا بگوییم بخش عمده ای از هزینه ای که از دوستان علاقه مند گرفته میشود در اخر دوره به مدرس پرداخت میشود زیرا در صورت ایجاد هر مشکلی باید جواب علاقه مندان را بدهیم
میزان عددی پرداخت ها به مدرسین بر اساس رزومه، توانایی و نوع دوره بین ۵۰ تا ۱۰۰٪ می باشد. برای ما بدیهی است که حتی دیدین بعضی متخصصین از نزدیک باعث افتخار ماست و ما به دنبال درآمدزایی از آنها نیستیم بلکه ریبرد متعلق به آنهاست.
تمامی کلاس ها ضبط شده و حتی بعضی از آنها به صورت آنلاین در سایت پخش میشود و تمام حقوق آنها متعلق به ریبرد میباشد
مطالب دوره باید کاملا شفاف باشد و تمام آن چیزی از روز اول روی سایت ادعا شده است باید تمام و کمال تدریس شود
حتی سرفصل های آموزشی خود را برای ارزیابی باید برای ما ارسال کنید.
بعضی از متخصصین به قدری کارشناس و باعث افتخار هستند که رزومه آنها کافیست برای همکاری با ریبرد ولی آنها هم از این قانون مجزا نیستند اما وقت آنها را نمیگیریم تیم تولید محتوای ریبرد با هماهنگی این متخصصین این محتوا را تهیه میکند.
Please ورود؟ to send your request!
 

ثبت نام سریع

در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت