سوالات متداول

سعی کرده ایم جواب سوالات شما را بدهیم

در مورد هزینه ها

اگر پرداخت آنلاین انجام دهید شامل تخفیفات جدی و شگفت انگیزی در طول دوره خواهید شد که قطعا در طول دوره ها با آنها آشنا خواهید شد. اما میتوانید به صورت حضوری تشریف بیاورید و بعد از انجام مکالمه هزینه دوره ی مورد نیاز خود را پرداخت کنید. اما متاسفانه امکان پرداخت به صورت اقصاطی فراهم نیست.
هیچ حالت خاصی ندارد تا یک هفته قبل از شروع کلاس ها به محض درخواست شما هزینه پرداختی شما عودت داده میشود. در صورتی که در دوره حاضر شده باشید و سپس پشیمان شوید اگر کمتر از ۶۰٪ کل تایم دوره در خدمت شما بوده ایم هزینه روزهای که تشریف اورده اید کم میشود و مابقی پولتان تقدیم خواهد شد و اگر بیشتر از این زمان بود از شما عذرخواهیم و شرمنده شما خواهیم بود. البته اگر جلسه اول انصراف خود را اعلام کنید هزینه ای از شما کم نخواهد شد و روند بازگشت پول شما نهایت ۱ هفته کاری انجام خواهد شد.
بله این امکان فراهم است با تماس با مجموعه و ایجاد ارتباط در صورت صلاح دید مدیر مجموعه کدهای تخفیف در اختیار شما قرار خواهد گرفت

در مورد دوره ها

تا حد امکان سرفصل دوره ها در قسمت مربوطه وارد شده است اما طبیعتا مواردی را با صلاح دید مدرس وارد نکرده ایم زیرا قطعا هر دوره ها شرایط ویژه خود را میطلبند.
قطعا با تک تک افراد داوطلب تماس گرفته خواهد شد حداقل ۱ هفته قبل از شروع دوره و زمان را با آنها هماهنگ خواهیم کرد تا در صورت عدم تمایل هزینه دوره به آنها بازگشت داده شود.
در صورتی که در آموزشگاه حضور داشتند هر کمکی از دستشان بر بیاید درخدمت خواهند بود اما تماس تلفنی به موبایل آنها مقدور نمی باشد.
تضمین ما سابقه سالها کار ماست و فکر نمیکنیم تضمینی از این بالاتر وجود داشته باشد

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ 

     

    ثبت نام سریع

    در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت