D99E10F8-AF81-46B7-B409-C0CC37E09B51

امین عابدی

مدرس

امین عابدی متولد مهرماه هزار و سیصد و شصت و هشت، تقریبا بیش از ۱۵ سال میباشد که به صورت حرفه ای مشغول برنامه نویسی میباشم، لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس رباتیک (هوش مصنوعی) دانشگاه پلی تکنیک (امیرکبیر) تهران هستم.

در چند سال گذشته در پروژه های بسیار زیادی به عنوان برنامه نویس یا مدیر فنی در قالب راه اندازی یک یا چند مایکروسرویس و یا به عنوان مشاور در خدمت دوستان زیادی بوده ام، همچنین پروژه های شخصی بسیاری را برای خودم ران کرده ام اما اینجا فقط پروژه هایی را اشاره میکنم ک به صورت فول تایم روی آنها زمان گذاشته ام.

میشا

به عنوان مدیرفنی و برنامه نوبس مارکتپلیس میشا مایکروسرویس های بسیاری با زبان های مختلف لانچ کردیم. به عنوان مثال:

مایکروسرویس فروشگاه با نود، لاراول، انگلار

مایکروسرویس انباراری و حسابداری با لاراول و انگلار

مایکروسرویس پیمنت با لاراول

مایکروسرویس جئو لوکیشن و ریورس جئو لوکیشن با نود، الستیک سرچ، ردیس و …

مایکروسرویس اتنتیکیشن و یوزر منجمنت

توشه بر

به عنوان مدیرفنی و برنامه نویس پروژه اتوماسیون اداری و پنل ارتباط با کاربر شرکت های حمل و نقل به خصوص دریای و هوایی مسئول پیاده سازی این سرویس هستم.

ساختار پیچیده این پلتفرم حاوی چندین مایکروسرویس است که صحبت کردن در این مورد آنها نیاز به زمان بسیاری دارد

فعالیت بنده در زمینه تحلیل هوشمند بازار فارکس

در این پروژه هدف نوشتن باتی بود برای ترید کردن اتوماتیک که نیاز به تحلیل نمودار های کندل در پریودهای زمانی ۵ دقیقه است و پیشبینی مقدار بیشترین سود و بیشترین ضرر با استفاده از هوش مصنوعی.

این تحلیل با استفاده از اندیکاتورهای استاندارد به عنوان بایاس سیستم انجام می پزیرد، پلتفرم پیاده سازی این بات نودجی اس و با استفاده از لایبرری brain.js تمام الگوریتم های هوش مصنوعی بر روی کارت گرافیک برای سرعت پردازش بالا پیاده سازی شده است. و در نهایت برای بات دیگری در متا تریدر api آماده می شود.

این بات در مرحله تست به سر می برد.

چالش این سیستم فراهم کردن دیتاست مناسب و پیدا کردن بایاس مناسب بود به عنوان مثال از تحلیل هایی مثل sma و rsa و …. استفاده شده است تا بیشترین حد سود و بیشترین حد ضرر پیش بینی شود.

لازم به ذکر است کل پروژه را شخصا انجام دادم.

امین کارت

امین کارت به همراه شرکت زرین پال پروژه های بر مبنای توریسم سلامت استارت زد که وظیفه این سرویس صادر کردن عابربانک از طریق api-call بود که خوب در این پروژه تمام کد نویسی به عهده بنده بود.

فرانت اند : انگلار به همراه SSR بر روی پلتفرم داکر

بک اند: نود جی اس در کنار postgrest برای هندل کردن تمام api هایی که نیاز ب پیچیدگی خاصی نداشتند.

پرفکت لنسر perfect lancer

به عنوان برنامه نویس فول استک هم در بخش بک اند و هم فرانت اند همکاری کردم به این صورت که با استفاده از انگلار سایت را پیاده سازی کردم و بعد از طراحی ساختار و سرویس های اصلی پروژه را برای تغییرات و تکمیل شدن html و css در اختیار فرانت کار مجموعه قرار دادم.

بعد از اتمام ساختار فرانت آن را روی بستر داکر به صورت ssr شده روی سرور پیاده سازی نمودم.

در قسمت بک اند هم با استفاده از postgrest  و نودجی اس و دیتابیس postgrsql سیستم به صورت مایکروسرویسی نوشته شد.

در قسمت سرچ هم از elasticseach و kibana استفاده شد زیرا قسمت هایی از فرایند جستوجو نیاز به استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی داشت.

دیگر تکنولوژیی که پیاده سازی نمودم را میتوان به این شکل توضیح داد:

 • گفتوگوی آنلاین با استفاده از pusher
 • نوتیفیکیشن با استفاده از FCM
 • ابجکت سرور با استفاده از minio
 • ترنسپرت پروکسی CADDY
 • پیاده سازی crawler در پایتون برای جمع آوری اطلاعات مرتبط با دامین کاری مجموعه
 • پیاده سازی oauth server در فریمورک لاراول
 • استفاده از redis و varnish در برخی از مایکرو سرویس ها
 • پیاده سازی stripe برای کیف پول و درگاه پرداخت

شنوتو shenoto.com  

 • به عنوان مدیر فنی و تصمیم گیرنده نوع و اولویت تسکهای موجود، تیم برنامه نویسی را هدایت کرده و در اسپرینگ های مشخص شده تسک های مربوطه را تحویل میگرفتم.
 • بک اند این سایت در ابتدا لاراول ورژن ۴.۴ که فاقد داکیومنت و حتی گیت بود را تحویل گرفته، شروع به شناخت سرویس کردم و بعد از رفع مشکلات داخلی سیستم کل پروژه را با استفاده از لاراداک روی داکر برده و فیچرهای بعدی سرویس را به صورت مایکروسرویس هندل نمودم.
 • بعد از استفاده از داکر به عنوان پلتفرم پیاده سازی، تمام سرویس های مورد نیاز را ب صورت کانتینرهای جدا بر روی سرور پیاده سازی کردم که میتوانم از میل سرور mailu ، گیت لب ، اتنتیکیشن و نوتیفیکیشن سرویس به عنوان مایکرو سرویس های مجزا نام ببرم
 • استفاده از caddy به عنوان وب سرویس و کانفیگ تمام مایکرو سرویس ها به عنوان ترنسپرنت پروکسی، پیاده سازی کش های مختلف در لایه های متفاوت مثل استفاده از redis ، opcache و …
 • راه اندازی stage server برای تست اولیه تمام کد های فرانت و بک اند و ساخت ایمیج داکر زیرا سرورهای داخل ایران مشکلاتی برای استفاده از سرویس های جهانی دارند
 • در ابتدا پروژه بر روی blade لاراول بود ولی بعد از طراحی UI فرانت، سایت به انگلار ۵ و بعد ۶ ، تغییر پیدا کرد. به دلیل مشکلاتی که در سئو سایت بعد از تغییر تکنولوژی ایجاد شد و ضعف زبان های کلاینت ساید در زمینه سئو، فرانت پروژه را بر روی کانتینر جدا با استفاده از سرویس انگلار یونیورسال به صورت SSR روی سرور پیاده سازی کردم
 • به دلیل تسلط بر انگلار ، لاراول و اندروید در زمان های مختلف به نسبت اولویت به برنامه نویسان این حوضه ها کمک کرده و در نهایت حاصل کار بنده در این شرکت پیاده سازی و ترمیم بک اند سایت شنوتو ، پیاده سازی فرانت با انگلار ، پیاده سازی اپلیکیشن اندروید و پیاده سازی پلتفرم وس برای همکاری با همراه اول در ۳ پروژه جیکا ، شنوا و بامزی ، نوشتن مایکرو سرویس های لاگ، کال شدن فایل های استاتیک از اکسس لاگ caddy با نود و mongo ، podcast RSS جنریتور در لاراول و سیستم مونیتورینگ کانتینرهای داکر، می باشد.

فعالیت های بنده در گراماتون به عنوان موسس و برنامه نویس کل پروژه gramatune.com

 • پیاده سازی وردپرس بر روی لاراداک و استفاده از redis و varnish و opchache به همراه caddy به عنوان وب سرویس، دی ان اس سرور کلودفلیر و پیاده سازی api های مورد نیاز برای تهیه اپلیکیشن های اندروید و آیفون روی پلتفرم ایونیک ۳ مختصر فعالیت های فنی بنده در گراماتون می باشد.
 • گراماتون به عنوان خبرگزاری آنلاین موسیقی راک و متال شامل بلیط فروشی که برای ووکامرس پلاگین پیاده سازی شده است و استریم لایو ایونت های موسیقی (RTMP SERVER) و … می باشد.
 • استریم لایو گراماتون به عنوان مایکروسرویس RTMP سرور به استفاده از nginx نوشته شده است که در سروری با ۳۲ گیگ رم اشتراکی با بیش از ۱۵ کانتینر دیگر فقط نزدیک به ۱۴ ثانیه delay دارد و میتواند همزمان تا زمانی که سرور توانایی داشته باشد چنل های لایو مختلفی را با security code های مخصوص هندل کند.
 • پیاده سازی موزیک سرور اختصاصی بر روی لاراول ۵.۶ و استفاده از api های fm برای تهیه بیوگرافی موزیک و آرتیست به همراه فرانت نوشته شده در vue.js که در پشت nginx و تکنولوژی x-accel-redirect با پرفورمنس قابل توجهی استریم می شود، از دیگر پروژه های شخصی اینجانب می باشد. در این پروژه با استفاده ازwww.pusher.com کاربران میتوانند به صورت ریموت به یوزر خود در سیستم دیگری متصل شوند. “Plus.gramatune.com/remote”
 • فعالیت های بسیاری روی این پلتفرم شده است که با دیدن این وبسایت می توانید کم و بیش با آنها آشنا شوید.

فعالیت های بنده در شرکت وس معماران عصر دانش به عنوان مدیر فنی:

 • تعمیر و نگهداری بیش از ۳۰ سرویس 2G وس
 • به اتمام رساندن بک اند بازی مولتی پلیر آنلاین سیبیل وار بر روی game engine smartfox روی داکر
 • پیاده سازی پروژه noTAM برای هواپیمایی کل کشور به صورت realtime
 • آموزش تمام پرسنل فنی شرکت برای ایجاد توانایی کد زدن به صورت rest api (دلیل اصلی جدایی)

دیجی پیک ، پیک موتوری آنلاین:

 • طراحی و پیاده سازی وبسایت مشتری و ادمین در انگلارجی اس
 • آموزش نیروهای فرانت با مباحثی مثل سوکت و گوگل api و …
 • طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن اندروید و آیفون برای راننده و مشتری بر روی پلتفرم ionic1
 • کمک به نیروهای بک اند و نوشتن چند مایکرو سرویس در node و پایتون روی داکر
 • نوشتن سرویس هوشمند محاسبه فاصله و قیمت با machine learning و الگوریتم ژنتیک روی python flask
 • نوشتن سیمولاتور حرکت راننده با استفاده از گوگل api و انگلارجی اس برای استفاده از تست زیر بار رفتن بک اند با بیش از ۲ هزار موتور سوار

فعالیت های بنده در پارس پیک و آمدیا هم در چند سال اخیر موارد مشابهی با شنوتو و گراماتون دارند ولی تهیه و پیاده سازی سیستم هوشمند فیلترینگ متن در تایم لاین شبکه اجتماعی انار که با استفاده از ماشین لرنینگ و الگوریتم Naive Bayes بر روی node پیاده سازی کردم و هم اکنون روی گیت هاب اینجانب قابل استفاده است شایان ذکر است.

https://github.com/aminabedi1368/nodeJSpostFiltering

بنده در دانشگاه امیرکبیر در مقطع کارشناسی ارشد و در رشته رباتیک فارغ التحصیل شدم و پروژه های لرنینگ و هوش مصنوعی برای استفاده ربات بسیار کار کرده ام که برخی از آنها را میتوانید در گیت هاب بنده که به صورت پابلیک می باشند، مشاهده کنید.

 

 

ثبت نام سریع

در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت